Лідер гурту O.Torvald зробив несподіване зізнання під час зйомок шоу «Хто зверху?» Нового каналу.

Женя Галич з гурту O.Torvald органічний у всьому, чим займається. На концертах і фестивалях він — відв’язний рокер. Вдома — люблячий батько і турботливий чоловік. А іноді ці іпостасі переплітаються, через що музикант потрапляє в не найприємніші ситуації. Про одну з таких Женя розповів під час зйомок шоу «Хто зверху?» на Новому каналі.

Женя Галич в детстве готовил пиццу из… блинов

— Коли у мене народилася дочка Єва, я пообіцяв, що буду вести абсолютно нормальний спосіб життя. Що вона ніколи не побачить, як я роблю якісь неправильні вчинки, або дебоширю. Вона ж дівчина, я повинен себе гідно вести перед нею, — почав свою історію Галич. — Одного разу ми зайшли з нею в супермаркет і дядечко-охоронець років 50-60 в абсолютно хамській формі сказав, щоб Єва відкрила рюкзак і показала, що всередині. Їй тоді було п’ять років.

Поводитися неприйнятно з крихіткою Женя не дав і помстився хамовитому чоловікові.

— Я почав з ним сваритися, попросив викликати адміністратора. В кінцевому підсумку він рвонув Єву за рюкзак, а я не стримався і вдарив його, — розповів музикант Новому каналу. — Мені за це досі соромно. Вибачте мене, будь ласка!

У «Хто зверху?» Женя Галич разом з ведучим Сергієм Притулою та музикантами Дмитром Каднаєм і Антоном Савлеповим змагався проти команди Лесі Нікітюк, в яку цього разу увійшли ведуча Міла Єремєєва та співачки Jerry Heil і Alina Pash. Кому вдалося перемогти, дізнаєтеся в свіжому випуску ігрового шоу.

Десятий, ювілейний сезон «Хто зверху?» — щочетверга о 19:00 на Новому каналі!

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар