З 12.10 по 16.10 о 21:15 на ТЕТ телеглядачі будуть боротися з десептиконами, дружити з Оптімусом Праймом та вболівати за короля Артура. 

У понеділок о 21:15 на ТЕТ покажуть «Трансформери». Головний герой — Сем Вітвіккі, ходить в старшу школу і живе досить посереднім життя, зовсім не відчуваючи себе важливим персонажем. Разом зі своєю подружкою Мікаелою, Сем опиняється в центрі війни трансформерів і розуміє, про що говорить сімейний девіз — «Без жертв перемоги немає!».

Сему доведеться обрати сторону: автоботів або десептиконів і вирішити долю Всесвіту. 

У вівторок о 21:15 на ТЕТ переглянуть «Трансформери 3». Як не дивно, кількаразове рятування планети від інопланетян не гарантує працевлаштування. Сем змушений сидіти на шиї своєї подружки і одного дня Мікаела просто йде від нього. Випадково Сем розкриває черговий план десептиконів із захоплення Землі. У той же час уряд Землі затверджує акт про виселення автоботів. А глядачі спостерігатимуть, чи вдасться Сему перешкодити десептиконам без Оптимуса і Ко.

У середу о 21:15 на ТЕТ транслюватимуть «Трансформери: Час вимирання». Остання битва трансформерів принесла стільки руйнувань, що людство вирішило попрощатися як з хорошими друзями автоботами, так і з десептиконами. Але поки на планеті лишаються залишки минулих подій, історія не може закінчитися.

У глушині Техасу механік-винахідник Кейд Ягер випадково знаходить Оптимуса Прайма. Поки він розбирається зі спецслужбами, які зацікавилися його знахідкою, на Землю прилітає до цього невідомий людям вид трансформерів, які несуть руйнування і смерть.

У четвер о 21:15 на ТЕТ завітає «Бамблбі». 1987 рік. Після прибуття на Землю, дуже пошкоджений автобот Бамблбі знаходить притулок на автомобільному звалищі в Каліфорнії. Там його знаходить Чарлі, яка блукала звалищем у пошуку деталей для авто. На думку Чарлі жовтий фольксваген – ідеальна кандидатура для цього. Випадково дівчина активує Бамблбі і разом з ним готується захищати Землю від десептиконів.

У цьому фільмі можна побачити, як починалася історія дружби автоботів та людей. 

У п’ятницю о 21:15 на ТЕТ перенесуться у часі і переглянуть фільм «Король Артур», класичну історію у новому прочитанні. Лицарі, королі і легендарна історична епоха – вибухова суміш. На це варто подивитися.

Наступного тижня на ТЕТ фантастичні історії оживуть на екранах по буднях о 21:15. 

 

Рубрики: Кино ТВ

Оставьте ваш комментарий