Українська актриса вперше виступила шоуранеркою та однією з продюсерок кінопроекту.

У селі Вишня у Львівській області розпочалися зйомки кіносеріалу «Кава з кардамоном» за романом львівської письменниці Наталії Гурницької, що є бестселером протягом кількох останніх років.

У жовтні зйомки також триватимуть у Жовкві, Львові та, згодом, у Києві.

«Я абсолютно щаслива — ми розпочали! До екранізації роману Наталі Гурницької «Мелодія Кави у тональності Кардамону» я йшла 4 роки. Щоразу чула слово «неможливо», яке є чудовою рушійною силою. Вдячна всім, хто вірив, підтримував і долучився. Спасибі Держкіно за підтримку та суперпрофесіоналам, які горять тим, що роблять!», — розповіла Олена.

«Кава з Кардамоном» — це 10-серійна драматична історія забороненого кохання юної дівчини до значно старшого за неї одруженого польського шляхтича, яка розгортається в атмосфері Львова XIX сторіччя за часів «Весни народів».

Режисеркою фільму стала Марина Степанська, відома своїм дебютним повнометражним фільмом «Стрімголов» та короткометражною стрічкою «Знебарвлена».

Головні ролі у серіалі виконують: Олена Лавренюк, українська актриса театру та кіно, і Павел Делонг, польський актор, відомий за фільмами «Список Шиндлера» та «Будинок».

Цей проект спільного виробництва компанії Solar Media Entertainment та телеканалу СТБ створюється у копродукції з Польщею. Він також був підтриманий Українським Культурним Фондом ще на етапі розробки сценарію. Кіносеріал — переможець 14-го конкурсу Держкіно у напрямку «Ігрові телесеріали», де він отримав найвищий бал та посів перше місце.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар