На честь цієї події іменинниця влаштувала вечірку #PinkSparkleParty, де головним відтінком і настроєм став рожевий колір.

Привітати Ірину прийшли багато українських блогерів та артистів. Рожевий настрій вечірки розділили: Alyona Alyona, Артем Пивоваров, Jerry Heil, Вадим Красноокий (Mad Heads), ЖАН ГРІЦФЕЛЬДТ, Лера Дідковська (Open Kids), Арті Жівченко (DSIDE BAND), ULIANA ROYCE, Дядя Жора; Top Team House: Олег Машуковський, Настя Захандревич, Саша Кузьменко. Також, привітали іменинницю і колеги по знімальному майданчику серіалу «Школа»: Анна Трінчер, Вероніка Лук’яненко, Олег Виговський, Маша Кондратенко.

— Рожевий — мій улюблений колір, тому я вирішила далеко не ходити і зупинилася на ідеї зробити pink party. Як справжній дівчинці, на святі мені хотілося відчути себе справжньою принцесою. Тому навколо було дуже ніжно і по-дівочому. Повноліття — це нова сходинка дорослішання і новий життєвий етап. Хоч в душі я відчуваю себе на 17, але розумію, що вже прийшов час серйозних і самостійних рішень. Я завжди боялася дорослішати, хотілося б залишатися в ніжному віці, але на жаль, це неминуче!», — ділиться іменинниця.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Нагадаємо, що 21-річна Ірина Кудашова знялася в таких українських серіалах: «Школа», «Евродиректор», «Київська зірка», «Родинні зв’язки», «Нове життя Василини Павлівни», повний український метр: «В чорній, чорній кімнаті», «Казкова секта», «Інший Франко».

Залиште ваш коментар