Кількарічна мрія доньки ведучої програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілії Ребрик нарешті здійснилася. У домі телезірки з’явився новий член сім’ї – миле цуценя породи бішон фрізе.

Лілія Ребрик зачарувала ніжним образом в оригінальній вишиванці

Три роки 8-річна Діана мріяла про пухнастого друга, півроку сім’я обирала породу і ще два місяці чекала, поки цуценя трохи підросте. І ось нарешті мрія дівчинки здійснилась – вчора у родині з’явився кудлатий улюбленець.

«Вітайте нового члена «дикоїсімейки» – дівчинка породи бішон фрізе на ім’я… ще думаємо, – сміється ведуча «Ранку з Україною» Лілія Ребрик. – Готувалися до появи собаки, як до народження дитини! Тепер у нас вдома є: розумна годівничка для собак, спеціальна лежанка, поводок, ошийник, собачий набір посуду, шампунь і собачі парфуми і, звісно, море любові до нового маленького члена родини».

До слова, це одне з цуценят, яке кілька місяців тому народила собака NK | Насті Каменських та Потапа.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

За словами ведучої каналу «Україна», рішення завести домашнього улюбленця не було спонтанним, у сім’ї його довго зважували, обговорювали та навіть переконували Діану відмовитися від цієї ідеї. Натомість дівчинка, яка мріє стати ветеринаром, вмовляла батьків взяти собаку.

Лилии Ребрик помнит наставление родителей

«Зрештою – аргументи Діани перемогли. Вона у свої 8 років перечитала купу ветеринарної літератури. І це не перебільшення. Вона настільки пірнула з головою у цю тему на шляху до здійснення мрії, що тепер знає всі породи, що кому притаманно і як кого виховувати. Що ж, з поповненням, наша «дикасімейка», – поділилась популярна акторка та телеведуча.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на телеканалі «Україна».

Рубрики: Блоги Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий