16 жовтня о 20:20 на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 4х серійної мелодрами «Мій коханий ворог» виробництва StarLight Production. Генеральний продюсер – Галина Балан-Тімкіна. Головні ролі виконали: Анна Васильєва, Роман Полянський, Марк Дробот, Фатіма Горбенко. Але Фатіми могло не бути в цьому серіалі через нещасний випадок, який трапився влітку в Одесі.

Фатима Горбенко ждет продолжения сказки

«Кінець літа 2020 видався насиченим подіями. Ми з батьками потрапили в ДТП по дорозі до дикого пляжу в Одеській області, де планували затестити нові сапборди. Слава Богу, батьки не постраждали, оскільки були пристебнуті та спрацювали подушки безпеки. А я, в результаті зіткнення та будучи не пристебнутою на задньому сидінні, отримала чисельні переломи кісток лицьового черепа», — розповідає подробиці акторка.

Через пару днів Фатіма дізналась, що продюсер Галина Балан-Тімкіна та режисер Антон Азаров хочуть бачити її у новому серіалі для СТБ «Мій коханий ворог».

«Я прочитала синопсис, мене вразила героїня Лілія – такого суперечливого персонажа я ще не грала. Але я заборонила собі навіть мріяти про цю роль, оскільки мене чекала складна операція. Потрібно було зафіксувати уламки кісток у правильному положенні титановими пластинами. Прооперував мене блискучий щелепно-лицевий хірург Бабов Євген Дмитрович в Одеському військовому госпіталі. Окрема подяка керівнику відділення щелепно-лицевої хірургії Олені Кулібабі», — коментує Фатіма Горбенко.

Не дивлячись на те, що у результаті сильного удару та хірургічного втручання обличчя було спотворено, лікарі та медсестри госпіталю не могли не впізнати зірку «Кріпосної» за роллю Олени Коренєвої. «Цікавились, чи вижив Жадан та чи буде третій сезон «Кріпосної». Звичайно, мені було приємно, але я відчувала змішані емоції, оскільки розуміла, що приступити до зйомок зможу лише після повного відновлення контуру обличчя, чуттєвості та мови. А це не раніше, ніж через декілька місяців, а то й півроку», — ділиться переживаннями Фатіма.

Але сталося диво – реабілітація йшла швидше, ніж очікувала акторка. До того ж, Галина Балан-Тімкіна та Антон Азаров до останнього не хотіли відмовлятися від кандидатури Фатіми, що вселяло в неї надію. Допомогло ще й те, що з різних причин початок зйомок відкладався, а це давало час для відновлення. І після проб гриму було прийнято сміливе рішення затвердити Фатіму на роль Лілії.

«Я граю Лілію Стоцьку – людину, яка одержима жагою помсти. Але погоня за справедливістю стане для неї роковою. Мене надихнув образ леді Ліліт з міфології – перша дружина Адама, могуча та зла спокусниця».

Прихильники «Кріпосної» будуть ще більш щасливі, оскільки в серіалі партнером Фатіми став Марк Дробот, якого всі знають та люблять за роллю коханого Олени Коренєвої Миколи Дорошенко. Правда, в фільмів «Мій коханий ворог» у них зовсім інша любов.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

25 вересня у Фатіми був день народження. Акторка поділилася, що зустріли його на сапбордах на дикому пляжі, до якого вони з братом та батьками нарешті доїхали після аварії.

Рубрики: Зірки Кіно

Залиште ваш коментар