Уже 26 жовтня о 19:15 на ТЕТ прем’єра ситкому «Батько рулить». А щоб очікувати смішну прем’єру було приємніше, на телеканалі вирішили перевірити чи справді зіркові татусі «рулять» так вправно, як головний герой серіалу.

У своєму Інстаграм-профілі телеканал кидає виклики, які можуть прийняти і виконати відомі батьки.

Екатерина Варченко: “Папа рулит” наполнен добротой, любовью и шутками

А деякі татусі вже відповіли на виклики і поділилися результатом у себе в соціальних мережах. Першими стали: зірка ситкому «Танька і Володька» Тарас Стадницький, режисер серіалу «Одного разу під Полтавою» Андрій Бурлака, гуморист і сценарист Ілля Дерменжи і найвідоміший екранний поліцейський Олександр Теренчук.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Результати підтверджують, що тата талановиті і винахідливі.

Тарас Стадницький був першовідкривачем. Акторові дісталося непросте завдання – Тараса попросили підготувати пісню для відкритого уроку на тему «Правила дорожнього руху». Гуморист впорався на всі 100%. Якщо ще не бачили цього позитивного відео, потрібно терміново виправити ситуацію.

Андрій Бурлака поставив дитячу казку зі своїми дітьми в головних ролях. Режисер залишається режисером, результат сміливо можна відправляти на «Оскар».

Зірка серіалу «Одного разу під Полтавою» Олександр Теренчук прийняв виклик написати і зачитати реп про сім’ю. Папа і син виступили дуетом. Усмішка гарантована, щелепи ще довго болітимуть.

На цьому ТЕТ не зупиняється, в запасі є ще кілька викликів найнесподіванішим зірковим татам, а вже 26 жовтня о 19:15 телеглядачі побачать як рулить актор Олександр Станкевич у прем’єрі серіалу «Батько рулить» на ТЕТ.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий