Гурт PANCHYSHYN, який творить музику вільних людей, вже цієї осені презентує сингл “Відпускаю”. Гурт сам собі пробиває свою дорогу у шоу-бізнес, власними силами і якісним музичним матеріалом. Кожна композиція гурту набуває все більшої популярності та впізнаваності.

Panchyshyn презентує новий альбом»Ти робиш мене кращим»

Пісня “Відпускаю” гурт створив під час карантину, але планували показати своєму слухачеві її саме восени:

“Відпустити щиро, по справжньому — найважча робота душі. Особливо відпустити того, кого любиш. Кожен з нас проходив через це. Часом ми готові залишити щось добровільно, а часом нам доводиться відпускати те, чого вже і так немає у нашому житті — спогади і почуття, які назавжди лишилися в минулому. Відпустити, забути, пробачити і просто рухатись далі. Вдих-видих.

Panchyshyn: «На Великдень ми ходимо до церкви, яку побудував мій дід»

Життя продовжується.” — це історія пісня, яку розповідає Остап Панчишин та його гурту з однойменною назвою.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Музику до пісні “Відпускаю” створив лідер гурту PANCHYSHYN — Остап Панчишин, а слова написала дружина музиканта — Аліна Панчишин. Це вже не перша спільна сімейна робота, і в такій колаборації пісні гурту набувай ще більшої популярності:

“У вас є людина, з якою ви закінчуєте речення/фрази один одного? Бо настільки добре відчуваєте один одного.

В мене от є людина, яка закінчує за мене цілу пісню — тобто пише тексти

І напевно проживає в тих віршах щось своє. А я своє. Отак і живем… Одна історія різних часів і різних людей — Відпускаю.”

Гурт PANCHYSHYN вже відзняв відеороботу на пісню “Відпускаю”, прем’єра якої планується вже в кінці жовтня. А поки слухаємо сингл:

 

 

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий