Балерина розказала, яке прізвисько їй дісталося у студентські роки.

Зізнавайтеся, хто з вас копіював поведінку та манери кумира? Ну щоб хоч трішки бути схожим на нього. Адже спільних зовнішніх ознак ви не мали. Впевнені, що також частенько брали імена зірок собі за прізвисько. А от відомій балерині Катерині Кухар нічого вигадувати не довелося. Бо її одногрупники самі назвали її на честь американської акторки Дженніфер Лопес. За що танцівниці дісталося таке прізвисько, вона розказала в шоу «Хто зверху?» (Новий канал).

Катерина Кухар відродить Київське хореографічне училище!

– Усі балерини мають бути пласкими, – розповідає Катерина. – Під час занять ми мали ставати рівненько в профіль біля центрального станка. Тоді я дуже комплексувала, бо видно мою п’яту точку. Її форми були дуже помітними. Серце сильно билося та з’являвся рум’янець на щоках.

Через апетитні форми Катю прозвали Дженніфер Лопес. За лаштунками шоу чоловік балерини Олександр Стоянов зізнався: нещодавно дружина повернулася до таких форм.

– Під час карантину в її сідниці зайшло три кілограми, – каже Олександр. – Але Катя завжди переймається за свою фігуру, тому швидко скинула зайве.

Вмикайте шоу «Хто зверху?» цього четверга о 19:00 на Новому каналі. Буде гаряче. Дізнаєтеся ще більше подробиць про сімейне життя подружжя Катерини Кухар та Олександра Стоянова.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар