23 жовтня о 19:00 на телеканалі СТБ відбудеться довгоочікувана прем’єра найромантичнішого реаліті «Холостячка». Головною героїнею стала акторка театру та кіно, зірка «Кріпосної» Ксенія Мішина. 15 найдостойніших чоловіків країни будуть боротися за серце розкішної дівчини.

Перша вечірка – один з найбільш хвилюючих моментів реаліті, оскільки перше враження можна справити лише раз.

«Я вірю в симпатію з першого погляду і вважаю, що таке дійсно можливо. І мені це знайомо. І, звичайно, вона може перерости у щось більше. Не можу сказати, що я часто і швидко закохуюсь. Але впевнена, якщо чоловік захоче, він може підкорити будь-яку жінку своїми вчинками», — ділиться своєю думкою Ксенія.

Эксклюзивные подробности премьеры реалити «Холостячка» 

Також Холостячка розповідає, що хоче зустріти на проекті «свою» людину. «Мене постійно запитують, яким він повинен бути. Перш за все, я повинна його відчути. Зустріч своєї справжньої половинки – складний та довготривалий шлях. Навіть стосунки чи заміжжя – не означає, що ти вже зустрів свою людину, оскільки відсоток розставань та розлучень в нашій країні достатньо високий», — розповідає Ксенія.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Які ж чоловіки точно не зможуть бути поруч з головною героїнею «Холостячки»?

«Мене відштовхує безвідповідальність, самолюбування і нездатність віддавати. Не люблю, коли чоловіки брешуть, не відповідають за свої слова та бояться», — ділиться Ксенія Мішина.

Холостячка: перші коментарі учасників

А також уточнює, що проект – це не змагання між чоловіками за трофей.

«Я притримують такого поняття, як «реаліті – це життя». Я тут не для того, щоб за мене боролися та виграли, як якийсь приз. Я тут, щоб познайомитись з людиною, з якою зможу щиро взаємодіяти, та налаштована прожити цей період життя з відкрити серцем та душею», — ділиться емоціями Ксенія.

Не попустіть найромантичнішу прем’єру 23 жовтня о 19:00 на телеканалі СТБ.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий