«Де би я» — одна з найпопулярніших українських пісень останніх років, найбільш ротована на українських радіо, нарешті отримала візуалізацію! Нарешті артист презентував відеокліп на свій суперхіт.

У новій відеороботі Сергій подорожує до захоплюючих локацій у Кам’янець-Подільському, в Хотин та Бакоту. Цим відео він зізнається у коханні не лише своїй музі та дружині, а й природі, державі і всьому найціннішому, що має у своєму житті.

— Пісня «Де би я» послужила містком з однієї моєї музичної епохи в іншу. Тоді, у 2017-му, ми так і не зняли на неї відеокліп. І ось через три роки вона дочекалася своєї візуалізації! І зараз це відео саме таке, що краще й не придумати. Переглядаючи його, я розумію, що іноді варто почекати. Ця пісня про кохану жінку, про маму, про Україну, про Бога! — ділиться Сергій. — Та подорож, у яку ми вирушили для зйомок відеокліпу, дозволила мені по-новому подивитися на нашу країну. Я завжди любив і захоплювався нею, відвідав багато міст України, але вся найголовніша краса – за містами, між ними, там, де природа! Був вражений місцями, які ми відвідали під час зйомок. Як же це красиво! Якби раніше подивився на фото, ніколи б не повірив, що це Україна! Я завжди був гордий своєю країною, але після цієї поїздки просто вражений тим, що побачив там, де ми побували!

Режисерами та операторами відео виступив італійський режисерський дует Bellone + Consonni Directors.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий