«Праця — це міст між мріями і реальністю через річку сумнівів і невдач». Цією ємною фразою коментує роботу «Рудбой, працюй» режисер кліпу Vlad Keda з продакшена Prospect Films.

У центрі сюжету тут сам Rowskie — артист і саунд-продюсер з Києва, який працює в британському жанрі грайм, і жанрах-наступниках, таких як uk trap і uk drill. У Східному Лондоні цей стиль з’явився ще на початку нульових. Одним з піонерів стилю був Dizzie Rascal. Пізніше Грайм вийшов за межі Британії завдяки міжнародному прориву Skepta. Нарешті, глобальним трендом Грайм став лише зовсім недавно — з виходом кримінальній комедії Гая Річі «Джентльмени». Банда хуліганів в картатих спортивних костюмах з гучного фільму транслює свої пограбування на YouTube саме під звуки грайма.

Rowskie — один з перших, хто наважився прищепити грайм-естетику українській реп-сцені. Хлопець вибрав непросту місію. І в кліпі «Рудбой, працюй» ми бачимо власне, перші його кроки. Його самого і таких же простих хлопців, що починають свій шлях до мрії без будь-чиєї допомоги. Кур’єр, лаборант, майстер в тату-салоні і майстер різьби по дереву. Між щоденної виснажливої ​​роботою завжди знайдеться місце музиці, творчості, самовираження. Танцюй, вигадуй біти, читай реп — це твоє паливо і стимул життя.

— Цим відео я хотів сказати одне: чим би ти не займався, є лише один шлях — праця. Тому що за всіма іменами, брендами, компаніями, музичними колективами, що досягають успіху є довга і тривала історія, яку зазвичай люди не помічають і не знають. Через терни до зірок! Насолоджуйся дорогою, навіть якщо вона часом буває дуже складною, — каже артист.

Rowskie — резидент українського лейбла Phrank Roc Recodrings. Його свіжий сингл спродюсував британський битмейкер Trooh Hippi, відомий по роботі зі Skepta, JME, Giggs, Novelist, Frisco, Jammer і багатьма іншими артистами грайм і UK Drill-сцени.

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий