Сьогодні о 21:30 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра другого сезону детективного серіалу «Брати по крові», одну з головних ролей в якому зіграла Анна Васильєва. Заради проєкту акторка зважилась на кардинальну зміну іміджу та зістригла волосся. 

У продовженні детективу «Брати по крові» Васильєва зіграла нового судмедексперта у відділку поліції, де працюють зведені брати Кірєєви. Весела та амбітна Крістіна – дівчина з характером. Вона катається на скейті, з іронією ставиться до проблем, водночас абсолютно холоднокровна під час розтину трупів і готова ризикнути заради справи. «Крістіна – це «Макс Кірєєв у спідниці», а точніше неоднозначний патологоанатом на скейті», – розповідає Васильєва.

Анна Васильева: «Я прыгала с парашютом 100 раз»

На участь у проєкті Анну Васильєву підштовхнув Ерік Абрамович, який зіграв у серіалі Макса –  молодшого з братів Кірєєвих. До речі, саме він порадив акторці додати в образ героїні більше зухвалості.

«Прочитавши сценарій, я попросила сконтактувати мене зі сценаристами. Там був жіночий персонаж, але зрозуміти його характер і мотивації було непросто. Ми поговорили з нашими чудовими авторами, продумали, як гостріше проявити характер. Згодом мені надіслали сценарій з вже оновленою Крістіною: з’явився скейт, бунтарство у характері, вона стала гострішою та більш допитливою, – розповідає акторка. – Далі ми зустрілися з гримерами та костюмерами, довго шукали, навіть сварилися. Я дуже хотіла, щоб у зовнішньому вигляді зчитувався характер нової Крістіни. Ерік запропонував зачіску, сам сидів і корегував роботу перукаря. З нашим гримером Катею ми обрали декілька зачісок і зупинились на найяскравішій. Також ми вигадали татуювання, у ньому зашифроване від нас послання».

Крім того, спеціально для проєкту акторка навчилася кататися на скейтборді та навіть опанувала декілька трюкових елементів на дошці.

Нагадаємо, події другого сезону серіалу «Брати по крові» розгортаються після вибуху, в якому постраждали зведені брати Кірєєви та їх друзі. Оперативники втрачають близьких людей і ніяк не можуть повернутися до нормального життя. Макс Кірєєв – єдиний з відділу карного розшуку, кому вдається впоратися з емоціями та розпочати розслідування вибуху. Він береться за справу та виходить на слід нетипового злочинця, зброя якого загрожує усьому людству.

У ролях: Ерік Абрамович, Сергій Дерев’янко, Наталія Бабенко, Петро Крилов, Федір Гуринець, Віктор Сарайкін, Зоряна Марченко, Олександр Пожарський та ін.

Детективний серіал «Брати по крові-2» виходитиме з понеділка по четвер о 21:30 на телеканалі 2+2. У новому сезоні планується 12 серій.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий