Художниця в третьому поколінні, модель, переможниця міжнародних конкурсів краси — Анна Гомонова отримала престижну нагороду «Woman Art Award 2020» на виставці «Woman’s Essence Show 2020» у колаборації з Центром UNESCO. Проєкт об’єднав понад 100 художниць з 30 країн світу.

Українка Анна Гомонова прикрасила обкладинку світового глянцю

Анна вже не вперше бере участь у міжнародному арт-проєкті: чотири роки поспіль художниця представляє свої роботи в Італії, а одна з картин — «Задзеркалля» увійшла до каталогу робіт Woman’s Essence, які відбирає відомий італійський арт-критик Laura Di Trapani.

«На жаль, під час презентації виставки у Римі, Італія не приймала українських гостей. Тому організатори вирішили нагородити художників в Києві, для цього провели дводенну Pop-Up виставку картин, представлених раніше в Римі! Нагороджували: президент Musa International Art Space — Наталя Гринюк, посол центру ЮНЕСКО в Болоньї — Мауріціо Ароніка, засновник галереї та куратор виставки — Ліка Співаковська.

Українська красуня та амбассадор Анна Гомонова взяла участь в показах моди у Луврі (ФОТО)

До каталогу увійшла моя робота під назвою «Задзеркалля». Картина написана олією на полотні, розмір роботи 70 на 50 см. На картині зображена дівчина. Якщо уважно поглянути на силует, то можна впізнати мене! Це — автопортрет. Я хотіла показати швидкоплинність часу. Немає ні законів фізики, ні логіки — тільки чарівна дівчина у своєму романтичному світі. Картина була написана після моєї подорожі на Балі», — розповіла Анна Гомонова.

Украинские звезды рассказали о невероятных поступках ради любви

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Одразу після нагородження, Гомонова вирушила на відпочинок до сонячної Туреччини. Красуня поділилася яскравими фото у соціальних мережах.

Нещодавно Анна отримала ще одну нагороду — «Art Queen International 2020» від всеукраїнської бізнес-премії «Cabinet Boss. TOP-50».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар