Вже цієї пятниці 23 жовтня о 19:00 на телеканалі СТБ відбудеться довгоочікувана прем’єра романтичного реаліті «Холостячка». Головною героїнею стала акторка театру та кіно, зірка серіалу «Кріпосна» Ксенія Мішина. Саме за її серце будуть боротися 15 найдостойніших чоловіків країни.

На першій вечірці глядачі нарешті побачать учасників, їх перше знайомство з Ксенією та подарунки, які вони підготували. Та не всі чоловіки вирішили вразити Холостячку. Деякі прийшли без квітів та подарунків. Як до цього віднесеться сама головна героїня?

Один з учасників вирішить одразу запросити на побачення Ксенію на очах у всіх. Також на проект прийде чоловік, з яким вони були знайомі раніше, але який чомусь заперечує знайомство.

«Цього не може бути, оскільки я б точно запам’ятав знайомство з тобою», — відповів чоловік. Хто виявиться правий, побачимо скоро.

Ксенія побачить декілька знайомих облич. Не з усіма за межами проекту спілкування налагодилось, оскільки одного з учасників Холостячка навіть заблокувала в соціальних мережах! Чи зможе він змінити думку про себе?

Також Ксенія побачить чоловіка, з яким вона познайомилась на іншому телевізійному проекті і з яким у неї гарні приятельські стосунки. Але як відреагує Холостячка на його появу в реаліті та чи виникне між ними романтична іскра?

Чоловіки будуть приїжджати на автомобілях, велосипедах, мотоциклах, йти пішки, а дехто навіть прилетить з Тайланду. Хто підкорить серце першої української «Холостячки», дивіться вже 23 жовтня о 19:00 на телеканалі СТБ.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий