У понеділок, 2 листопада, о 18:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра другого сезону детективу «Відважні». Одну з головних ролей у серіалі зіграла популярна акторка Дар’я Петрожицька. Зірка поділилась досить цікавим фактом про себе та розповіла, чи має секрети від шанувальників.

Станислав Боклан & Дарья Петрожицкая нашли свое место под солнцем

Популярна українська акторка Дар’я Петрожицька у детективній драмі «Відважні» втілила роль IT-фахівця спеціального підрозділу поліції з боротьби з домашнім насильством. За словами Дар’ї, її героїня зовсім не схожа на неї, саме через цей факт їй було дуже цікаво працювати над серіалом телеканалу «Україна». Проте карантин вніс свої корективи – зйомки були призупинені. Акторка зізнається – для неї цей час став справжнім випробуванням, адже вона не звикла сидіти без роботи.

«Я взагалі люблю рух! Для мене сидіти вдома і нічого не робити – це страшне. Коли пішла перша хвиля послаблення карантину, я відразу почала практикувати водіння. У мене були права, але не було машини. А мати права – це нічого. Тому я з подружкою каталася кожний день Києвом, а ще допомагала друзям шпаклювати на дачі», – розповіла акторка Дар’я Петрожицька.

Розпочалися зйомки серіалу «Відважні». Чому ми терпимо насильство?

Проте навіть така несидяча натура акторки дозволяє їй час від часу проявляти свої слабкості. Так, на питання про несподівані факти про себе зірка відповіла:

«Насправді мене дуже часто це запитують, але я реально намагаюся жити щиро і відкрито. І в мене немає якихось таємниць, таємних фактів, – зізнається акторка. – Є тільки такий факт – я дуже лінива. Трудоголік, але я дуже лінива. Для того, щоб мене підняти і заставити щось зробити, треба сильно себе замучити, але якщо я включаюсь, то все – мене просто не зупинити, поки я не розумію, що час зупинятися. Тому факт – я дуже лінива».

Дивіться прем’єру перших серій другого сезону детективу «Відважні» у понеділок, 2 листопада, о 18:00 на каналі «Україна».

Рубрики: Звезды Кино ТВ

Оставьте ваш комментарий