Нещодавно співачка Анна Трінчер зробила татуаж губ, але результат її дуже засмутив. І ось чому:

Про пухкі красиві губи учасниця шоу Нового каналу «Хто зверху?» — співачка Анна Трінчер — мріяла з дитинства. На кардинальні зміни в зовнішності дівчина не наважувалася, а ось на легкий татуаж — погодилася. І пошкодувала.

Анна Тринчер покрасила «Запорожец» 70-х годов в золотой цвет.  (ПРЕМЬЕРА КЛИПА)

— Вважаю, що у зовнішності повинен бути один акцент. У моєму випадку — очі. Тому на збільшення губ я не наважувалася, для початку вирішила зробити татуаж. Я налаштувалася, прийшла до майстра… і почала настільки переживати, що навіть захотілося втекти! Зрештою взяла себе в руки, зрозуміла, що життя одне і потрібно не боятися експериментувати, — розповіла Анна Трінчер Новому каналу.

Наступний тиждень Анна не знаходила собі місця. Як би співачку ні заспокоював майстер, вона жахалася від того, що бачила в дзеркалі.

— Після процедури у мене опухли губи. Я зрозуміла, що колоти собі точно нічого не буду — це мені не підходить. Мене заспокоювали, що колір зійде і форма буде іншою, але я все одно переживала. Колір ставав тільки яскравішим і був зовсім не схожий на той, який я обрала, — згадує Трінчер. — Наступного ранку я подивилася в дзеркало і жахнулася — все виглядало, як у страшному сні! Колір — жахливий, форма — неправильна, губи стягнуло, як пом’яту шкарпетку! Довелося скасувати всі плани і зйомки на той день.

Через деякий час колір зійшов і губи стали виглядати саме так, як дівчина того хотіла. Але ще якось втручатися в зовнішність Анна зареклася.

— Зараз результат майже не видно і я спокійна. Але ще раз на таку авантюру я навряд піду. Занадто стресово, нервово і дорого… І вам не раджу. Любіть себе! — зазначила співачка.

У шоу «Хто зверху?» співачки Анна Трінчер та Ірина Федишин, а також актриса Ольга Жуковцова в складі жіночої команди Лесі Нікітюк боролися проти співака EL Кравчука, гумористів Ігоря Ласточкіна і Володимира Мартинця на чолі з Сергієм Притулою. Кому з них вдалося перемогти, дізнаєтеся вже сьогодні о 19:00 на Новому каналі в десятому, ювілейному, сезоні «Хто зверху?»

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий