Ведучий шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Володимир Остапчук та його кохана, нотаріус Христина ексклюзивно програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» дали своє перше інтерв’ю у статусі подружжя, в якому розповіли про знайомство своїх батьків та плани щодо збільшення сім’ї.

Вже минув тиждень, відколи Володимир та Христина одружилися. Вранці молодята офіційно зареєстрували шлюб у РАЦСі, на розписі вони були самі – навіть без батьків. 

Нумеролог раскрыла будущее брака Владимира Остапчука и его возлюбленной

«Нікого не було, тому що мої батьки лише вранці приїхали з Умані. Вони познайомились у день весілля і вже подружились. Мені навіть хтось в Інстаграмі писав, що наші мами схожі – як рідні сестри», – розповів ведучий оригінального шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Володимир Остапчук.

Вже на вечірній церемонії зібралися гості. Утім, через карантинні обмеження не зміг відвідати весілля батько нареченої, який мешкає в Угорщині. До вівтаря Христину вів вітчим, який зазначив, що це було для нього честю. Батьки дівчини дуже раді за свою доньку.

«Нам подобається Володимир, і я щаслива за свою доньку. Бачу по її очах, що вона щаслива, – зазначила мама нареченої Надія, яка, до слова, в деяких ситуаціях стає на бік Володимира. – Буває. Я навіть не можу це пояснити. Мені здається, що він настільки відкритий і добрий, що Христина строгіша за Володимира. Але вони гарна пара».

Батьки Володимира – Інна та Валерій – теж у захваті від невістки та розповіли, яким було перше враження від неї.

«Вперше Володимир представив нам Христину в кафе. Перше враження – красива, розумна, відповідальна, серйозна дівчина, – розповіли батьки Володимира в ефірі каналу «Україна» та зізнались, який подарунок зробили молодятам на весілля. – Подарували дві срібні ложечки. Для того, щоб вони могли ввечері пити чай, каву і згадувати, щоб вечори були теплими і стосунки теж».

Що ж до власних дітей, Володимир та Христина зізнались, що планують поповнення у своїй новоствореній сім’ї.

«Я дуже люблю дітей. Звичайно, будь-яка жінка своїх дітей любить найбільше. Але взагалі я люблю дітей. Тому в принципі я завжди «за», вже як буде, які будуть плани вище. Тому що ми можемо планувати, а як воно буде – не знаємо. Але ми будемо старатися», – зізналась Христина в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях».

Нагадаємо, Володимир Остапчук вестиме грандіозний проєкт «МАСКА» на телеканалі «Україна». Учасниками музичного шоу-детективу стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Конкурсанти змагатимуться у пісенних поєдинках, а зірковим детективам і телеглядачам доведеться вгадати, хто ховається за масками. Битви триватимуть, поки не залишиться один – найсильніший співак у масці.

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий