Ведучий «Ранку з Україною» Григорій Герман зізнався, з кого бере приклад у питанні виховання дітей. В ексклюзивній рубриці «Зіркові тати» програми «Ранок з Україною» Григорій Герман поділився найсокровеннішим. Ведучий каналу «Україна» познайомив глядачів із своїм татом, від якого фанатіє не лише він, а й зірки українського шоу-бізнесу, зокрема співачка Злата Огнєвіч. 

Виявляється, телеведучий Григорій Герман – не єдина зірка в родині. Його тато – Юрій Володимирович теж у своїй справі визначна людина. Чоловік багато років викладав філософію в музичній академії імені Глієра.

«Та ж сама Злата Огнєвіч каже: «Герман? Часом не Юрій Володимирович?! Оооо Боже, як ми любимо вашого тата. Він абсолютно фантастичний викладач!» – розповідає Григорій Герман в ефірі каналу «Україна».

Навіть у глибокому дитинстві тато знаходив, про що поговорити з Гришею. У 5 років хлопчик уже міг підтримати літературну дискусію!

«Я його не виховував, ми просто отримували задоволення від спілкування одне з одним. У 5 років він вже абсолютно спокійно читав, а коли йому було 7, то його улюбленою книжкою була «Таємний острів» Жуля Верна», – пригадує тато Григорія Германа Юрій Володимирович у програмі «Ранок з Україною».

Батьки Гриші розлучилися, коли йому було 8 років. Та він запевняє, що стосунки з татом від цього не змінилися. Чоловіки продовжували проводити час разом – слухали музику, дивилися кіно. Тато навчив сина плавати, пірнати, за що Григорій йому дуже вдячний. А ще татусь привив хлопчику любов до смачної їжі.

І в будь-якій ситуації тато підтримував вибір сина, стежив за всіма його проєктами – спершу на радіо, потім на телебаченні. У 2009-му році, дивлячись ранкові ефірі, які Гриша вів разом з Іриною Фроловою, чоловік помітив, що його син закохався. Тоді вибір сина тато підтримав беззаперечно, щойно вперше познайомився з Іриною. Бо бачив, що сина кохають. А татові більшого й не треба. Тим паче після того, як Іра подарувала йому двох онуків – Даню та Луку.

Гриша каже, що у вихованні своїх синів багато взяв від батька.

«Тато ніколи не казав, ким би він хотів мене бачити. Він давав мені свободу вибору», – розповів Григорій Герман.

І якби зірка телеекранів міг повернутися в своє дитинство і передати татові послання, він сказав би тільки одне: «Тату, купуй долари», – жартує Григорій Герман. Бо більше у своїх взаєминах – ні тато, ні Гриша – нічого б не міняли.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий