Дівчина, якій коханий під час зйомок у Перу поставив мітку на шкірі розпеченою палицею, народила йому доньку.

Бебі–бум серед зірок Нового каналу триває. Тепер батьками стали учасники реаліті «Кохання на виживання» (Новий канал). Історія пари Іллі та Насті вразила багатьох глядачів. Дівчина обожнювала хлопця, який ставився до неї не дуже добре. Під час перших двох завдань він поставив коханій мітку розпеченою палицею, а перевірка в нетрях закінчилася для дівчини нервовим зривом. Та після п’яти випробувань пара залишилася разом.

–  Участь у реаліті додала Насті впевненості. Я зі свого боку поговорив з Іллею, чесно запитавши: «Вона піде від тебе, і що ти робитимеш?» А дівчина була на межі. Він зрозумів, що любить її, – згадує ведучий Олег Кензов. – Зараз у них все добре. Поки Настя не цінувала й не поважала себе, хлопець вважав, що вона нікуди не подінеться.

Сьогодні Настя та Ілля стали батьками.

–  О другій годині ночі народилася наша маленька, –  розповіла дівчина. –  Дякую нашому татусю за те, що підтримував і заспокоював. Десять разів то зачиняв, то відчиняв віконце в пологовому залі. Партнерські пологи – це, звісно, плюс!

Яке ім’я дали дівчинці, пара поки що не говорить. Та під час відповідей на запитання в реаліті «Кохання на виживання» Ілля зізнався, що якщо в них буде донька, то її назвуть Танею.

Як складуться стосунки в інших пар–учасників – дивіться щовівторка о 19:00 в реаліті «Кохання на виживання» на Новому каналі.

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий