Цієї п’ятниці, 30 жовтня, о 19:00 на телеканалі СТБ вийде другий випуск романтичного реаліті «Холостячка». Головна героїня проекту акторка театру та кіно, зірка серіалу «Кріпосна» Ксенія Мішина продовжую пізнавати чоловіків, які на першій вечірці отримали бутоньєрку, а разом з нею і шанс поборотися за її серце.

«Холостячка»: знакомимся с 16 участниками проекта

Весь час Ксенії зайнятий роботою та сином, навіть романтику акторка бачить лише в кадрі. Тому ведучий Григорій Решетник запропонує чоловікам підготувати презентації з ідеями романтичного побачення. Холостячка можу обрати лише три, які найбільше зацікавлять.

«Це дуже важкий момент відбору побачення, в першу чергу, тому що я повинна обрати лише три. Я думаю, що все буде дуже гарно, романтично, мені дуже хочеться максимально відчувати себе жінкою», — відмічає Холостячка.

Та Ксенія і гадки не має, хто з чоловіків підготував для неї «найідеальніше побачення», з ким вона розкриє секрет десерту від мішленівського повара, а хто перший роздягне її та занурить її в атмосферу фільму «50 відтінків сірого».

«Холостячка»: які чоловіки відштовхують Ксенію Мішину

Жага заволодіти увагою Холостячки створить між чоловіками напругу та конкуренцію. Конфлікт дійде до бійки. Ще один учасник піде обманним шляхом, щоб одноосібно заволодіти увагою Холостячки.

Хто першим заслужить прихильність Ксенії і першу бутоньєрку тижня, а хто буде покинутий на самоті, заради побачення з іншим чоловіком? Чому перемога у груповому змаганні не дістанеться явному лідеру та кого з учасників терміново госпіталізують?

Ведучий: Григорій Решетник

Вже цієї п’ятниці дивіться другий випуск романтичного реаліті «Холостячка» на СТБ о 19:00.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий