Український співак KHAYAT (Андрій Хайат) представив нову відеороботу на ліричну композицію «Темно». Це перша ластівка з другого альбому виконавця, який почує світ навесні 2021 року.

Наразі виконавець експериментує як зі звучанням, там і з образами. Від фольклору у композиції «Темно» KHAYAT залишив виключно вокальну подачу, а у кліпі надав перевагу стану та емоціям.

Режисером відео став популярний кліпмейкер DVIZHON (Юрій Двіжон).

«Андрій один з небагатьох артистів, з якими я по-справжньому товаришую і перед зйомками я хвилювався, щоб ця дружба не зруйнувалась через якісь творчі розбіжності, які часто трапляються в процесі створення відео. На щастя, ми змогли знайти ту правильну хвилю, яка допомогла нам створити цю роботу такою, яка подобається нам усім. Я поважаю артистів авторів своїх пісень і з «Темно» Андрій відкрився для мене з нової більш глибокої та потаємної сторони. Я щасливий, що зміг доповнити цю пісню своєю візуалізацією», — акцентував режисер.

Головною задачею кліпу було передати емоційний стан та підсилити його символізмом – люстрою, за допомогою якої герой «освітлює» своє життя.

За словами KHAYAT, він завжди дослухається до себе та пишучи пісні, намагається візуалізувати музичний твір.

«Зйомки кліпу це завжди маленька магія, адже всі картинки, що створювались у твоїй голові при створенні пісні, нарешті оживають, — зазначив співак. — «Темно» більше про стан, про емоції, аніж про якусь сумну, тривіальну історію, тому і відео відповідне. Я дуже вдячний, що вся команда працювала синхронізовано, на одній хвилі і в результаті ми змогли точно транслювати всі атмосферні тонкощі, які було закладено у пісню. Усі люди, що причетні до цієї роботи, в першу чергу, справжні митці і це мене дуже тішить».

Дивимось:

Фото: Ната Курган

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар