Популярний музикант Дмитро Шуров – Pianoбой напередодні Геловіну завітав у студію програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна». У відвертому інтерв’ю з ведучими Григорієм Германом і Марією Мельник артист розповів, чи святкує Геловін, який припадає на його День народження, та які моторошні речі з ним траплялися.

«Я, як і будь-який вурдалак, народився в Геловін і просто обожнюю це свято. Тому що цього дня замість того, щоб його святкувати, я просто можу піднятися на найвищу точку Києва та зверху, попиваючи какао, спостерігати за всією нечистю, яка ходить містом», – коментує Pianoбой Дмитро Шуров в ефірі каналу «Україна».

Музикант зазначив, що містика у його житті траплялась, проте до цього поняття він ставиться досить неоднозначно.

«Містика – це ж слово на літеру «М», а може, насправді це все матриця? Ще, до речі, музика – теж на «М». Я серйозно! У мене колись за піаніно, на Оболоні у трикімнатній квартирі оселився справжній кажан. У це ніхто не вірить, але це правда! При чому піаніно стояло у спальні, де ми спали, як і барабани, орган, комп’ютер і решта всього. Так от, я поїхав на гастролі, коли телефонує дружина і каже: «У нас квартирою літає кажан» – а я їй сказав, що це душа Бетховена», – сміючись, розповів Дмитро Шуров.

За словами артиста, саме в тій кімнаті він написав кілька своїх альбомів. А непрошений гість, як виявилося, прожив у їхньому домі тривалий час.

«Кілька місяців він у нас прожив, тому що ми чули його – він нам не давав спати, але ми думали, що це сусіди чи ще щось. Я записав там два альбоми, а він жив і жив. Ба більше, я навіть пісню написав про нього, вона не ввійшла в альбом, але є», – зізнався музикант у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий