Заради слави та популярності американський журналіст Койот Пітерсон наражає себе на небезпеку. Сміливець заробляє мільйони доларів на пекельному болю – блогер перевіряє на собі укуси комах та інших тварин. Про захоплення відчайдухи розповіли журналісти програми «Загублений світ» на каналі 2+2.

Натураліст Койот Пітерсон відомий своїми божевільними витівками. Його кусають, жалять та атакують найнебезпечніші тварини світу! На піку популярності Койот опинився у 2014 році, коли вирушив у Національний парк в Огайо, щоб голіруч вполювати кайманову черепаху. На перший погляд, вона повільна та неповоротка. Але насправді може запросто покалічити людину. 

Пітерсон не просто максимально близько наблизився до рептилії, але й поклав руку їй у пащу. Відео з укусом набрало на Youtube близько 40 млн переглядів і миттєво зробило з Пітерсона справжню зірку!

Відчайдух випробував на собі найболючіші укуси від комах і тварин. А одного разу журналіст відправився до скелястих гір американського штату Монтана, щоб зазнати нападу грізлі. 

Безстрашність Пітерсона принесла йому не лише любов фанатів, але й професійні винагороди. У 2015 році він отримав премію «Еммі», як найвідчайдушніший натураліст планети. 

Ще більше вражаючих історій та неймовірних фактів про світ та природу – дивіться в інформаційно-розважальному проекті «Загублений світ» на каналі 2+2.

 

Залиште ваш коментар