Під час пост-шоу «Предметка» Настя Леухіна зізналася в почуттях до Марго Верховцевої.

Від ненависті до любові — один крок. Про це не з чуток знає Настя Леухіна на прізвисько ХТЗ  — учасниця проекту «Супер Топ-модель по-українськи», який показує Новий канал. Під час участі в третьому сезоні ТМПУ вона постійно задирала та принижувала Марго Верховцеву, а після закінчення проекту зрозуміла, що відчуває до неї симпатію.

— У нашому сезоні ми з Гошею конфліктували, але вже на фіналі подружилися та почали добре спілкуватися. Якщо чесно, Гоша мені завжди імпонувала. Не буду брехати, вона дуже приваблива. У якийсь момент вона мені навіть подобалася. Чесно зізнаюся, що я бісексуальна, так що відчувала потяг до Гоші. У неї дуже дивна енергетика — не зрозумієш, чи то вона хороша, чи то погана. Я таке люблю, — зізналася Леухіна.

Після зйомок дівчата продовжили спілкуватися. Коли Настя приїжджає до Києва з рідного Харкова, то бачиться з Марго. Але романтичних відносин між ними бути не може.

— Я люблю більш жіночних і витончених дівчат. З ХТЗ ми можемо дружити, але не більше, — відповіла на відверте зізнання Насті Марго.

Більше про стосунки Насті Леухіної з її хлопцем і про те, як дівчина боролася з анорексією, дивіться у свіжому випуску пост-шоу «предметка»:

Дивіться «Супер Топ-модель по-українськи» з 9 листопада щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Мода ТБ

Залиште ваш коментар