Свої нові роботи – пісні та кліпи презентували відомі та молоді артисти. Гурт «Цвіт Кульбаби» представив відео на трек «Манікюр», Pianoбой – акустичну версію «Хризантеми», KUPTSOVA – відео «Давай покурим на прощание», гурт «ТИМПАЧЕ» — кліп «Чорна Гора», Lena Gry — Mood Video на пісню Try, Валерій Меладзе – кліп «Время Вышло».

«Цвіт Кульбаби» — «Манікюр

«Манікюр» — пісня яка увійде до нового альбому гурту «Цвіт Кульбаби». Слова і музика: Василь Марущак. Режисер — Влад Разіховський.

Pianoбой – «Хризантеми»

KUPTSOVA – «Давай покурим на прощание»

Особенная песня про особенную любовь, которая осталась не только в памяти, но и в истории. Любовь, которая подарила на свет новую жизнь – сына певицы. Все переживание о расставании с любимым человеком исполнительница решила выплеснуть в строчки, которые и стали началом создания ее новой поп-лирической песни.

ТИМПАЧЕ – «Чорна Гора»

Всі події в відео є виключно вигадкою і натхненні містичними київськими легендами, що оживають у ніч перед Хелловіном. Напередодні Хелловіна, 30 жовтня, український поп-рок гурт ТИМПАЧЕ представляє перший сингл «Чорна гора» зі свого другого альбому «Зі швидкістю світла», який вийде у 2021 році. Пісня створена в жанрі романтичного гостросюжетного трилера. «Чорна гора написана на одному подиху в момент морального падіння в погоні за славою, збагаченням і коханням. Ціна такому марнославству – докори сумління.

Lena Gry — Try

Валерий Меладзе — Время Вышло

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий