Телеведуча Сніданок.Вихідний на 1+1 та мама чотирьох дітей відтепер ще й виховує чотирьох цуценят! У її домашньої улюблениці Мімі, собаки породи Ксолоітцкуінтлі або Мексиканська гола, та місцевого сільського безпородистого Д’Артаньяна трапився літній роман й народилося четверо цуценят.

— Коли заводили собаку то я подумала: «О… кажуть господар і собака схожі! Будемо удвох спортивні і підтягнуті!». Але Мімі це зрозуміла по-своєму. Тепер у неї 4 дітей-цуценят: 2 хлопчиків і 2 дівчат, — розповіла телеведуча.

Валентина зізнається, що завжди мріяла про цуценят та новина була великим сюрпризом. До моменту їх народження готувались відповідально: проконсультувались з ветеринаром, а згодом всередині будинку облаштували спеціальний дерев’яний вольєр, щоб Мімі та малечі було зручно і не холодно. Процес народження у Мімі минув легко, а після вся родина поринула в суцільні обійми з цуценятами.

Поки що всі чотирилапі живуть у Валентини, адже цуценята нещодавно відкрили оченята і ще зовсім малі, а попереду на них чекає перша вакцинація. Та трьом песикам вже знайшли люблячі сім’ї — близькі друзі ведучої зовсім скоро заберуть їх у свої домівки.

На жаль, роман Мімі закінчився трагічною історією, через декілька тижнів після народження цуценят сільський Д’Артаньян, татусь малих, — за невідомих причин загинув.
— Наші сусіди старенькі бабуся і дідусь дуже сумували за своїм Д’Артаньяном. І ми вирішили віддати їм найбільш схожого на їх улюбленця цуценя. Вони були щасливі, — розповіла Валентина.

Нагадаємо, що собачка Мімі з’явилась у Валентини 2 роки тому. А незадовго до її появи телеведуча озвучила персонажа – маму хлопчика Мігеля в мультфільмі “Таємниця Коко”, в якому серед головних героїв був пес породи Мексиканська гола. З того моменту й почалась прихильність Валентини до породи собак Ксолоітцкуінтлі.

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар