Актриса ніколи не дасть себе образити. І довела вона це не словом, а справою.

Що робити, якщо невідомий чоловік чіпляється до вас у громадському транспорті? Одразу ж поставити його на місце! Саме так вчинила українська актриса Наталка Денисенко, коли в метро невідомий почав розпускати руки, про що розповіла під час зйомки шоу «Хто зверху?» на Новому каналі.

– Колись я дуже сильно відлупцювала маніяка в київському метрополітені. Я спочатку не могла зрозуміти, чи справді хтось треться об мене чи випадково торкнувся через тисняву. Провела експеримент: стояла спокійно і перевіряла, здалося чи ні. Трохи потерпіла, та коли зрозуміла, що це не випадковість, почала кричати на маніяка і бити його сумкою! А це як раз була дуже людна станція – «Майдан Незалежності» – тож він не міг швидко втекти від мене, – зізналася зірка «Кріпосної» Новому каналу.

Наталка сподівається, що дала збоченцю хороший урок, і більше чіплятися до жінок у метро він не буде. Вона впевнена: якби цю картину побачив її чоловік, маніяку дісталося б ще більше.

– Зазвичай жінки соромляться зробити зауваження таким людям, але я вважаю інакше. Тримати свої руки потрібно при собі! – підсумувала актриса.

У «Хто зверху?» (Новий канал) Наталка Денисенко в складі команди Лесі Нікітюк боролася за перемогу проти чоловічої команди Сергія Притули, серед членів якої і чоловік актриси – Андрій Федінчик. Кому з подружжя вдалося перемогти в битві статей, дізнаєтеся у свіжому випуску: https://www.youtube.com/watch?v=9KSnzcAD6C8

Десятий, ювілейний сезон «Хто зверху?» – щочетверга о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий