Цієї суботи о 22:00 відбудеться новий випуск «Жіночого Кварталу» на телеканалі 1+1. Акторки з’являться в неочікуваних образах, а ефір буде наповнений яскравими музичними композиціями. Глядачі побачать, що відбувається, коли у дорослому віці плануєш почати реалізовувати дитячі мрії і коли дуже сильно хочеш сподобатись мамі нареченого.

Акторки «Жіночого Кварталу» покажуть, як проходить знайомство з батьками хлопця, коли вони виявляються мільйонерами, а син сильно економить на усьому. «Ти просив мене вологу серветку використовувати з розумом!», — Аліна Гордієнко виконала роль нареченої, Валік Міхієнко став на сцені її нареченим, а заможну маму зіграла Тетяна Песик.

Плейлисти від Ірини Сопонару, Тетяни Песик та Ірини Кудашової 

Що відбувається вдома у кошатниці, яка погано бачить, коли кіт виявляється не котом, а… переодягненим чоловіком. Також дівчата вирішать замінити своїх хлопців-учасників Рому Міщерякова, Вову Шумко та Валіка Міхієнко на одного ресторатора, телеведучого та учасника «Танців з зірками» Даніеля Салема. Чим він краще хлопців, дізнаємося вже цієї суботи.

«Мені дуже сподобалося виступати на сцені «Жіночого Кварталу». Я був щасливий розділити сцену з улюбленою Оленою Кравець і такими талановитими артистами. Я професійний хохотун. Люблю посміятися над собою, а дівчата з почуттям гумору – це слабкість будь-якого чоловіка, я вважаю», — коментує гість ефіру Даніель Салем.

Яскрава вокалістка Лалі Ергемлідзе виконає запальний хіт Sugar whisper,під час якого до неї приєднаються всі дівчата «Жіночого Кварталу».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Не пропустіть прем’єру нового випуску «Жіночого Кварталу» на каналі 1+1 вже цієї суботи о 22:00

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар