Французький лікар та мандрівник Ален Бомбар більше двох місяців пробув у відкритому океані. На цей ризикований крок француз наважився свідомо. Як сміливцю вдалося вижити без води та запасів їжі один на один зі стихією, дізнавалися журналісти програми «Загублений світ» на каналі 2+2.

Дивіться сюжет за посиланням.

У 1952 році французький лікар та мандрівник Ален Бомбар наважився на зухвалий експеримент. Разом з другом він хотів поставити себе в умови людини, яка опинилась за бортом та довести, що вижити в океані може кожен з нас. Відчайдухи планували подолати Атлантичний океан на надувному човні. Але за два дні до початку експерименту друг Бомбара передумав і той відправився у небезпечну подорож сам.

Ален Бомбар принципово не взяв з собою ні води, ні їжі. Він харчувався лише тим, що міг добути в цих умовах власноруч – рибою та планктонами, а пив морську воду. Робити це можна лише 6 днів поспіль, тому у перервах чоловік пив рідину, вичавлену з риб. 

На своєму човні він проплив 4,5 тисячі кілометрів за 65 днів! Успіх своєї мандрівки Бомбар пояснював просто: більшість людей, які опиняються за бортом, гинуть не від нестачі прісної води чи їжі, а від власного страху.

Більше неймовірних історій та невідомих фактів про світ і людство – в інформаційно-розважальному проекті «Загублений світ» на каналі 2+2.

Залиште ваш коментар