Його харизма закохує, кожна нова пісня — це хіт, його люблять дорослі та діти, він володар мільйонів сердець, а ще головний романтик країни Роман Скорпіон вміє дивувати слухачів новими роботами.

Сьогодні, в день свого народження, артист презентує ремікс на відомий трек «Поцілую», який вже встигли назвати міжнародним хітом. Він займає топові місця на цифрових майданчиках України, його люблять і слухають в різних куточках планети, а ще відео в YouTube збирає понад десять мільйонів переглядів.

Роман Скорпіон написав пісню для всіх закоханих

Прем’єра пісні «Поцілую» відбулась ще у 2015 році і була однією з перших в творчості Романа. Вона принесла йому впізнаваність серед широкої аудиторії, а також стала великим поштовхом працювати далі над творчістю.

«Секрет цією пісні, з одного боку в простоті, а з іншого, у тих важливих речах, про які в ній йдеться. Кожна людина, яка слухає цю пісню – бачить в ній себе, розділяє цей настрій зі своїми власними переживаннями. Цей той трек, який знайшов народну любов і став справжнім українським хітом», — ділиться Роман.

Роман Скорпіон разом із командою вирішили дати друге дихання треку. Пісня зазвучала в оновленому форматі з новими ритмами і сучасним саундом, які додають ще більше танцювального драйву. Автором реміксу виступив DJ MalYar.

Роман Скорпіон вперше показав фото з молодшим братом

Трек вже доступний на всіх музичних платформах, а також на YouTube каналі Романа Скорпіона.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий