Дівчата з модельного реаліті Нового каналу рекламували аксесуари, створені одним з найзатребуваніших українських артистів.

У модельному будинку – тиждень колаборацій! І одним з тих, з ким співпрацювали учасниці модельного реаліті Нового каналу, став мультиартист MONATIK – запрошений зірковий експерт четвертого тижня.

– На тижні колаборацій дівчата змогли попрацювати з автором найтанцювальніших хітів, артистом, який підкорив НСК «Олімпійський», продюсером музичної корпорації – MONATIK, – каже ведуча Алла Костромічова. – Діма знається на колабораціях: за цей рік він встиг заспівати з Вірою Брежнєвою, The Hardkiss, alyona alyona і навіть стати дизайнером!

Завданням учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи» було прорекламувати лімітовану серію прикрас «РітмоLOVE», створену MONATIK у колаборації з ювелірним брендом. І зробити це потрібно було в стилі самого артиста, тобто, танцюючи. Перед випробуванням кожна з дівчат вивчила танцювальну зв’язку, якою й мала здивувати зіркового експерта. А у фінальній точці – взаємодіяти з артистом, зробивши акцент на прикрасі.

До речі, MONATIK оцінював роботу учасниць модельного реаліті не вперше. У 2016 році він шукав на проекті героїню для свого кліпу «Улыбаясь», тож досі пір пам’ятає дівчат з третього сезону «Супермоделі по-українськи».

– На проекті я не вперше, тож уже розумію, як тут все відбувається, і мені абсолютно комфортно. Дуже люблю ведучу Аллу Костромічову, ми давно знайомі. Відповідно, і атмосфера тут дружня, – поділився враженнями мультиартист.

А чия робота найбільше сподобалася MONATIK’у, дізнаєтеся вже у свіжому випуску модельного реаліті. Дивіться «Супер Топ-модель по-українськи» щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар