Навіть те, що за неї проголосувало найбільше глядачів, не врятувало дівчину від вильоту з модельного реаліті Нового каналу.

Тиждень колаборацій у «Супер Топ-моделі по-українськи» закінчився несподіваним рішенням експертів: проект Нового каналу залишила одна з фавориток – Даша Майстренко. Саме вона набрала найбільшу кількість голосів під час глядацького голосування за учасниць Суперсезону. Та це не допомогло дівчині гідно впоратися з випробуваннями.

Учасниці «Супер Топ-моделі по-українськи» запалили з MONATIK

– У мене склалося враження, ніби хтось її вимкнув. Щоразу, дивлячись на фотографії Даші, я бачу одне й те саме обличчя. Безумовно, фантастично красиве обличчя. Але я не бачу, щоб вона горіла і показувала фантастичні результати, – зазначила експерт реаліті Нового каналу Соня Плакидюк. – Навіть Іра Ротар, яка на голову нижча за модельним досягненням, працює на проекті крутіше, ніж Даша.

Майстренко не змогла показати хорошу роботу на жодному з випробувань тижня: була абсолютно беземоційною на дефіле проти використання натурального хутра, не відіграла настрій вечірки на фотосесії з келихом і не змогла зосередитися на танцювальній зв’язці під час роботи з MONATIK’ом. І хоча сама Даша визнала, що у Суперсезоні в неї справді немає прагнення до перемоги, з її вильотом категорично не згоден експерт Сергій Нікітюк.

– Не розумію, як ми можемо попрощатися з Дашею, і при цьому залишитися, наприклад, з Аміною Досимбаєвою або Софі Берідзе. Не бачу в цих дівчат жодних перспектив, – зазначив експерт модельного реаліті Нового каналу.

Так чи інакше, вибір зроблено. Боротьбу за перемогу в Суперсезоні проекту продовжують десять учасниць: Арина Любітєлєва, Марго Верховцева, Саша Літвін, Іра Мойсак, Саша Кугат, Іра Ротар, Софі Берідзе, Аміна Досимбаєва, Таня Брик, Віка Рогальчук.

Дивіться «Супер Топ-модель по-українськи» щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Мода ТБ

Залиште ваш коментар