Хореограф також розповів, коли у нього вдома буває ідеальна чистота.

Влад Яма вміє дивувати. Він не лише чудово танцює, а й жартує, і навіть грає в бадмінтон. Це хореограф довів у шоу «Діти проти зірок», а за лаштунками поділився з Новим каналом іншими прихованими талантами, про які не чули його шанувальники.

Влад Яма рассказал, как познакомился с женой в ночном клубе

– У мене хороша пам’ять на цифри, – говорить хореограф. – Якщо побачу знайомого в авто, то можу через вісім років згадати номер. Номери телефонів пам’ятаю гірше, напевно, це пов’язано з тим, що машини люблю більше.

Владу подобається їздити за кермом. Але якщо трапиться поломка, це може стати проблемою.

– Лагодити машини не вмію і не люблю. Мені не подобається бруд від масла. Не хочу вимазуватися. Досить педантичний щодо цього. У мене вдома ідеально чисто. Щоправда, коли мене немає, – сміється Влад. – Я – охайний, але є, кому прибирати.

За домашній затишок відповідають найближчі люди Влада – дружина Ліліана та син Леон. З ними він любить проводити весь вільний час.

– Граємо всією сім’єю в бадмінтон на свіжому повітрі, – розповідає танцівник. – Синові чотири роки, і поки що я трохи сильніший за нього в грі, але він мене наздоганяє.

Подивитися, як Влад Яма володіє ракеткою, можна на сайті Нового каналу. А якщо хочете побачити круті таланти інших зірок – вмикайте шоу «Діти проти зірок» щосереди о 19:00 на Новому каналі.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар