На телеканалі «Україна» триває показ прем’єрної детективної мелодрами «Шуша» виробництва кінокомпанії Star Media і каналу «Україна». Одну з ключових ролей – слідчого Кукушкіна – в 16-серійному проєкті зіграв популярний артист Сергій Деньга. У його фільмографії близько 90 робіт, це й не дивно, адже отримувати акторську освіту Деньга вирушив до США. На знімальному майданчику серіалу актор зізнався, як відреагували його батьки, коли дізналися про бажання сина стати артистом, і на які гроші він поїхав навчатися за океан.

За словами Сергія, частина зйомок «Шуші» проходила в його рідному місті Одеса. Тому він із задоволенням показував колегам цікаві місця в цьому місті. Каже – виконавиці ролі Шури, акторці Анастасії Паніній, дуже сподобалась Одеса, що його порадувало.

Акторка серіалу «Шуша» Анастасія Паніна розповіла про стосунки з чоловіком-актором

«З Настею ми були знайомі заочно, дружили на Фейсбуці, але зустрілися в житті якраз в Одесі. Продюсер вчинив дуже далекоглядно – перед зйомкою повів нас у ресторан, щоб ми в неформальній ситуації познайомились одне з одним. Тим більше, що у Кукушкіна з Шурою були романтичні стосунки до того, як починається фільм, логічно було б, щоб ми в житті теж одне одного знали до зйомок», – говорить Сергій Деньга.

Артист знявся у величезній кількості проєктів, та як зараз згадує, його бажання стати актором заскочило батьків зненацька.

«Вони були в шоці, коли я в юності заявив про бажання стати артистом. Вони так засмутилися, ніби почули, що я став наркоманом, – сміється Деньга. – Для батьків це було дивно та несподівано, тому що вони і близько не пов’язані з мистецтвом».

Хто така Шуша, і чому замість романтики обирає місця злочину?

Мало хто знає, що вивчати акторську майстерність Сергій вирушив на інший континент – до США.

«Підштовхнуло бажання мати гарну освіту. Як будь-якому нормальному акторові, хотілося побачити Голлівуд, сподівався, що там мене хтось помітить. Було страшно. По-перше, це коштувало великих грошей. По-друге, поїхати на 2 роки так далеко, на інший континент, зі своїх теплих, насиджених місць. Але я ризикнув і залишився дуже задоволеним. Коли вирішив їхати, я був уже в досить зрілому віці, мами, на жаль, вже не стало. Я вже мав певний достаток. Продав свою квартиру і на ці гроші поїхав вчитися», – розповів артист.

Нагадаємо, в центрі сюжету 16-серійної картини «Шуша» – криміналіст Олександра Ладиніна. Коли у відділ приходить новий начальник – швидкий і кмітливий Власов, її життя круто змінюється. Ладиніна впізнає в ньому Ілюшу, з яким вони колись ходили до дитячого садка. Шуша – саме так називала себе в дитинстві Шура, поки не навчилась вимовляти літеру «р». Колись між Сашею та Іллею був роман, але відтоді пройшло 18 років, і Ладиніна впевнена, що колишнє ніколи не повернеться.

Ролі в картині також виконали актори Іван Оганесян, Олена Коренєва, Олександр Данильченко, Ксенія Мішина, Данило Мірешкін, Олександр Бегма та інші.

Дивіться нові епізоди детективної мелодрами «Шуша» сьогодні, 16 листопада, о 21:00 на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки Серіал ТБ

Залиште ваш коментар