У День працівників радіо, телебачення та зв’язку зірка програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілії Ребрик поділилась зворушливими спогадами про свою першу роботу в кадрі та кумедною історією, як зрозуміла, що стала популярною.

За словами Лілії Ребрик, вона обожнює атмосферу прямих ефірів, своїх партнерів у кадрі та всіх людей, які залишаються за ним. Ведуча програми «Ранок з Україною» неймовірно цінує всіх глядачів, які не пропускають жодного її ефіру. А сьогодні, у своє професійне свято, розповіла про старт кар’єри на телебаченні.

«Пригадую, коли я починала вести прогноз погоди, його показували 4 рази на день: вранці (батьки пили каву зі мною), потім ще за годину (вони вже були одягнені і поспішали на роботу, і «на доріжку», так би мовити, доцю дивилися), ввечері поспішали з роботи, щоб встигнути на доцю, і перед сном знову чай із доцею. Це так мило було. Пам’ятаю, як пишалися і випадково залишали на журнальному столику перші друковані журнали зі мною на обкладинці. А потім пам’ятаю, як я побачила журнал з собою на обкладинці, затоптаний на вулиці (просто собі валявся, і всі ходили по ньому) – я тоді подумала: «Ось вона, слава!» – жартівливо написала ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик в Instagram.

Зараз телезірка не уявляє свого життя без телебачення. За більш як 15 років роботи в цій сфері вона встигла не тільки досягти успіху, але й знайти своє кохання. І зараз Лілія продовжує працювати в кадрі, щоранку заряджаючи позитивом глядачів каналу «Україна».

«Моє сьогодення – «Ранок з Україною». З нами прокидається вся країна! Якщо в цей непростий час ви, наші любі глядачі, знаходите привід усміхнутися вранці, то я на сто відсотків впевнена, що 16 років роботи на телебаченні недарма. Далі буде!» – зазначила телеведуча.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на телеканалі «Україна».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий