Медалі ювілейного 5-го Дніпровського півмарафону INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON 2020 Online будуть присвячені дніпровській легкоатлетці Людмилі Шевцовій — олімпійській чемпіонці 1960 року, власниці світового рекорду з бігу на 800 м. Забіг відбудеться 21-22 листопада.

60 років тому, на ХVІІ Олімпійських іграх у Римі українська легкоатлетка Людмила Шевцова здобула золото в забігові на 800 метрів, встановивши світовий рекорд. Вона подолала цю дистанцію за 2 хвилини 4.3 секунди.

За перемогу українська легкоатлетка до останніх секунд боролася з австралійкою Брендою Джонс. Нога до ноги, кросівок до кросівка дівчата наближалися до фінішної лінії, і за мить до її перетину Людмила вирвалася вперед. Кадри, які зафіксували цей історичний момент, доводять, що за мету потрібно боротися до кінця. Цю неймовірну перемогу зобразили на медалях цьогорічного 5th INTERPIPE DNIPRO HALF MARATHON 2020 ONLINE.

Завдяки незвичному формату онлайн усі учасники півмарафону зможуть взяти участь у заході та здобути медалі, не порушуючи умов карантину: кожен бігтиме обрану дистанцію у зручний для себе час та за будь-яким маршрутом.

Для участі в Дніпровському півмарафоні 21-22 листопада необов’язково приїжджати до Дніпра. На заваді не стануть навіть закриті кордони: вже зареєструвалися учасники з 22 країн світу, і реєстрація досі триває.

Під час заходу бігуни долатимуть різні дистанції, на свій вибір: 21 км, 10 км або Jaffa Mini Marathon 4.2 км. Долучитися до забігу і здобути медаль може кожен охочий, незалежно від рівня своєї спортивної підготовки. Усе що потрібно — пройти реєстрацію на сайті півмарафону, а в день заходу вийти на пробіжку, увімкнувши на телефоні будь-який біговий додаток. Усі бігуни, які подолають дистанцію, здобудуть медалі, які приїдуть до них поштою.

Обрати комфортну для себе дистанцію та зареєструватися можна на офіційному сайті заходу https://interpipe.dniprohalfmarathon.org/

Рубрики: Афиша Новости

Оставьте ваш комментарий