В Україні дорожчає хліб. На скільки – це залежить і від виду буханки, і від борошна. У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» ведучі Лілія Ребрик і Марія Мельник дізналися, у чому ж причина зростання цінника на хліб і наскільки це вдарить по гаманцях українців.

26 кілограмів хліба – саме стільки щорічно з’їдає один українець. У середньому витрачають на цей продукт 1040 гривень на рік. Але тепер цінник на хлібину знову зростає. Вартість буханки у листопаді досягла свого пікового підйому. У середньому хлібобулочні продукти подорожчають на 2-3 гривні.

«Перше – це подорожчання збіжжя і відповідно – борошна. Друге – хоч і невеличке, але подорожчання гривні. Також подорожчання цукру. Але і зросла мінімальна заробітна плата – це ще кілька копійок до загального зростання, а також збільшилася ціна електрики та газу для промисловості», – пояснює економіст Юрій Гаврилечко в ефірі каналу «Україна».

До речі, зростання ціни відображається не тільки на ціннику, хитрі виробники ще й граються з вагою.

С миру по хлебу: самые необычные сорта

«Тобі надають одиницю продукції, яка начебто зберігає свою вартість, але в реальності – зменшення ваги – це подорожчання», – зазначає економіст.

Хлібороби ж заспокоюють, що нестачі хліба до наступного збору врожаю не прогнозується. Утім, нині в Україні споживання хліба постійно скорочується. І це триває вже 20 років. Для того щоб з’ясувати причини зменшення споживання та що цікавить покупців – виробники провели власне дослідження. У якому з’ясували, що ціна на хліб важлива лише для 23% українців, для переважної більшості важливе зовсім інше.

«За останні роки збільшується доля дорожчих видів хліба. Це говорить про те, що людей цікавить не тільки ціна. В основному покупці цікавляться свіжістю хліба, якістю і його складниками», – коментує президент Всеукраїнської асоціації пекарів Олександр Тараненко в програмі «Ранок з Україною».

Також через зменшення обсягів споживання, виробники намагаються зацікавити різноманіттям вибору, плюс, знайомий всім чорний та білий хліб стали нецікавими.

«Ті покоління, які росли на цих простих масових хлібах – вони, на жаль, відходять. Ті покоління, які підростають, для них ці традиції вже нічого не значать або майже нічого не значать – вони хочуть чогось нового», – зазначає президент Всеукраїнської асоціації пекарів.

Також стереотипи про ідеальну фігуру і пропаганда здорового харчування кинули негативну тінь на цей продукт. Хоча вчені в свою чергу стверджують – регулярне вживання помірної кількості житнього хліба допомагає підтримувати оптимальний рівень глюкози в крові.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар