Те, що донедавна вважалось божевіллям, тепер стає новим екстремальним видом спорту. Останнє небезпечне захоплення у світі – прогулянка над прірвою босоніж. Не відстають від трендів й українці. Про ризиковані хобі українських сміливців дізнавалися журналісти програми «Загублений світ» на каналі 2+2.

Хайлайнери – так називають відчайдух, які насолоджуються висотою, щоразу ризикуючи життям. Один з них – українець Станіслав Панюта, який у 2017 році пройшов по канату, натягнутому між повітряними кулями. І це на висоті 700 метрів над прірвою!

Роком пізніше Станіслав разом з напарником Костянтином Карнозою пройшлися по мотузці на висоті 94 метри. «Ми робимо для себе рівень безпеки, на якому будемо почуватися спокійно та врівноважено, зможемо роззирнутися навкруги у такій незвичній атмосфері, зупинитися. Це неможливо ні з чим порівняти», – зізнається Костянтин.

Серед відчайдух, які підкорюють неймовірну висоту, є і дівчата. Тетяна Кругова прийшла у хайлайн з йоги. Вперше вона стала на стропу 2 роки тому і лише однією ногою, адже мала тріщину на п’яті. Зараз Тетяна впевнено балансує на смужці завширшки 3 см і вправно виконує пози йоги прямо над прірвою.

Ще більше вражаючих історій та неймовірних фактів про людство та природу – дивіться в інформаційно-розважальному проекті «Загублений світ» на каналі 2+2.

Залиште ваш коментар