Ведучий шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Володимир Остапчук ексклюзивно в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» розповів, яку суму дає щомісяця на утримання своїх дітей, хто перешкоджає спілкуванню з ними та чому насправді йому довелося звернутися до суду.

Владимир Остапчук запел!

Тема спілкування з дітьми для телеведучого непроста. Остапчук каже, що зараз з Емілією та Еваном йому вдається бачитись не так часто, як хотілося б – 2-3 рази на тиждень. Та це не від нього залежить.

«Зараз такий період, що моя колишня дружина Олена, на жаль, не дає можливості мені спокійно спілкуватися і відвідувати дітей так, як має батько це робити, – розповів ведучий оригінального шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Володимир Остапчук. – Я не знаю, навіщо вона це робить. Але доходить прямо до таких абсурдних речей, коли ми домовляємось, наприклад, що я в середу приїду в школу та в садочок, їх заберу, і коли я їй телефоную в понеділок – вона не бере слухавки, у вівторок – не бере слухавки, в середу півдня – теж не бере слухавки. Що мені робити в таких випадках?»

За словами Остапчука, він повністю підтримує дітей, зокрема платить за престижні садочок та школу, та досягти згоди щодо відвідування Емілії та Евана з колишньою дружиною не вдається.

Володимир і Христина Остапчуки зізнались, чи планують поповнення

«Я даю гроші на їхнє утримання, купую одяг і все інше, на море гроші даю. Але з іншого боку, якщо ми не можемо домовитися, то єдиний вихід зараз – іти в суд. Це називається «в судовому порядку встановити графік відвідування дітей», – каже Володимир у програмі «Зірковий шлях» та додає, що не завжди може поспілкуватися з дітьми навіть телефоном. – Наприклад, я з Емілією не говорив вже 5 днів. Я щодня телефоную по 3-4 рази і ввечері. Не дають мені змоги поговорити. Це складна історія. У нас була одна розмова, коли донька прямо плакала і сказала: «Ви ж не розійшлися через мене?» Тому що дитина через себе це сприймає. Коли вона вдома, і ми з нею спілкуємося, я бачу в її очах, що їй не вистачає батьківської уваги та любові. Коли вона приходить і обіймає мене, це такі моменти – просто жесть».

Через розлучення ведучого каналу «Україна» накрила хвиля хейту, мовляв він покинув дітей, не дає гроші на їхнє утримання та не бере участі в їхньому вихованні.

«Люди починали писати «кинув дітей» чи ще щось. Я спокійно ставлюсь до всього іншого, але коли зачіпають тему моїх дітей, я прямо готовий порвати. Навіть один раз не стримався і після чергового інтерв’ю виклав у сторіз чеки того, що забезпечую дітей, і це досить велика сума. Щомісяця приблизно 45-50 тисяч гривень. Але це не враховуючи, наприклад, відпустку на морі. На осінніх канікулах я хотів, щоб малі на тиждень поїхали на море, дав на це 40 з лишнім тисяч гривень, але Олена не захотіла. Я завжди буду батьком для своїх дітей, я хочу брати участь у їхньому вихованні. Ти не просто приносиш гроші, мовляв «ну, ти там займайся дітьми». Ні, я хочу бути повноцінним татом для своїх дітей», – зазначив Остапчук в ефірі каналу «Україна».

Нагадаємо, Володимир Остапчук вестиме грандіозний проєкт «МАСКА» на телеканалі «Україна». Учасниками музичного шоу-детективу стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Конкурсанти змагатимуться у пісенних поєдинках, а зірковим детективам і телеглядачам доведеться вгадати, хто ховається за масками. Битви триватимуть, поки не залишиться один – найсильніший співак у масці.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий