Якщо у вас немає причин для усмішки, просто послухайте  цей трек! Амбіційний та надзвичайно талановитий Панас Буйний презентує новий сингл «Сусідка».

В українському шоу-бізнесі з‘явився новий конкурент Дзідзьо та Поляковій

Які відчуття в Вас викликають ваші сусіди? Гадаю, на це питання не знайдеться однозначної відповіді, у кожного своя сусідська історія. Панас Буйний хоче поділитись з слухачами своєю історією взаємовідносин із сусідкою.

«Це історія про кожного з нас, про сусідів і сусідок, про життя в квартирах, як ми проводимо час на кухні та в спальні, Я одним словом — про звичайні життєві будні. Кожен з нас хоча б  раз та все ж задивлявся на своїх кльових сусідів, а можливо й по справжньому «залипав» — ділиться Панас Буйний.

«Сусідка»-  це гімн для всіх людей, які хоча б  раз у житті кидали оком на кльових сусідів. Панасу теж тривалий час подобалась сусідка з його під’їзду.  Думав та мріяв  він про неї дні  та ночі, але аж ніяк не міг уявити, що саме вона постукає до нього в двері та запросить на каву.

Насправді артист хоче донести те, що всі наші найпотаємніші  бажання можуть здійснюватись в реальному житті. Для цього потрібно лише справді сильно цього захотіти  та звичайно закохуватись по справжньому.

Артист відзняв кліп на пісню «Сусідка» і вже зовсім скоро представить його слухачам.

 

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий