Нова українська R`n`B виконавиця BONA презентує свою другу музичну роботу — «Без ціни»!

Іноді трапляються такі моменти, про які хочеться забути або прожити їх по іншому, але те, що сталося не зміниш, правда? Доводиться тільки прийняти, переоцінити і надати ситуації, що склалася нову історію! Що і зробила співачка, написавши трек, який стане близький аудиторії і залишиться в їхньому  плейлисті не на день так точно.

Історія створення «Без ціни» дуже особиста. Написаний трек був під великими емоціями і депресією після розставання з одним відомим молодим чоловіком.

«Для мене цей трек не просто чергова пісня — це визнання в скоєному, і в першу чергу самій собі. Коли віддаєш людині свої думки, почуття і всю себе, а у відповідь не отримуєш нічого … То не відразу розумієш всю ситуацію, що склалася. Я вірила, що все зміниться. Виправдовувала себе і його, але все залишалося незмінним. Хоч всередині і знала, що все буде так само — до останнього вірила і давала шанси. В душі вже тривало повне руйнування. Тому моя трихвилинна музична історія і називається «Без ціни».

Великою підтримкою в цей час став рідний брат співачки — Олександр, який і став співавтором тексту «Без ціни».

Головне, не забувайте, що не треба шкодувати про погану ситуацію в минулому, адже вона рано чи пізно призведе до гарних і справжніх моментів!

А зараз BONA з командою працює над ідеєю і створенням музичного відео на дану композицію.

Посилання на трек: https://ffm.to/bonabeztsiny

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий