Педан відправив Леді Ле на тет-а-тет із героєм серіаліті «Київ вдень та вночі» Богданом Шелудяком, якого вона раніше називала майбутнім «Холостяком». Чим закінчилася зустріч?

Леся Нікітюк знайшла підводний музей

На ігровому майданчику шоу «Хто зверху?» (Новий канал) час від часу вирують латиноамериканські пристрасті. Ось і під час гри, де у вічному гендерному протистоянні зійшлися співачка Мята, Слава Камінська з «НеАнгелов», блогер Раміна і співак Артем Пивоваров, ведучий Нікіта Добринін, блогер і актор Богдан Шелудяк, було гаряче.

Річ у тім, що ще до початку зйомок, за лаштунками, ведуча Нового каналу Леся Нікітюк напророкувала Богдану участь у «Холостяку». І явно симпатизувала хлопцеві. Це помітив суддя шоу Олександр Педан. І організував молодим людям побачення просто на знімальному майданчику!

– Після «нічиєї» в одному з конкурсів я оголосив «Дивоглядки», – розповідає Педан. – А брати участь у них запросив Богдана Шелудяка і Лесю Нікітюк. Фактично я влаштував їм приголомшливе побачення!

Під час «побачення» між Лесею та Бодею летіли іскри – це в променях софітів відбивалися сльози, які виступили на очах Шелудяка після кількох хвилин гри в «Дивоглядки».

– Я відчував таке напруження, Леся просто не зводила з мене очей, – усміхається герой серіаліті «Київ вдень та вночі», який показував Новий канал. – Ще в гримерці сказав Лесі, що осліпну, але не кліпну!

І поки Леся і Богдан не зводили одне з одного очей, капітан чоловічої команди Сергій Притула під’юджував парочку:

– Гірко молодим! – кричав Притула. – А взагалі, Лесю, я зрозумів, кого мені нагадує Бодя – Бреда Пітта 30 років тому!

Чим закінчилося побачення Лесі Нікітюк і Богдана Шелудяка – дивіться сьогодні о 19:00 в новому випуску шоу «Хто зверху?» на Новому каналі

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий