Телеканал «Київ» невдовзі покаже новий документальний фільм «Карантин. Київ». Картина нагадає про те, як столиця і Україна в цілому входили в пандемію. Ви дізнаєтеся, хто першим заразився на новий коронавірус і, чому одна київська лабораторія приховувала інформацію про підтверджені випадки захворювання.

Автори фільму знайшли відповідь на питання, чому під час локдауну українці кинулися скуповувати гречку, туалетний папір, продукти харчування і через що стався спалах домашнього насильства, зокрема, спрямований проти чоловіків. Як київські школи переходили на дистанційне навчання, а на каналі «Київ» першими в країні почали знімати телеуроки.

Спеціально для картини мер столиці Віталій Кличко дав ексклюзивне інтерв’ю. А співробітники київської міської клінічної лікарні № 4, що стала опорною для хворих з ковідом, розповіли про свою щоденну боротьбу з новим вірусом — як їх медсестру, яка поверталася після зміни додому, вигнали з електрички, тому що пасажири вирішили, що вона може бути джерелом зарази. А ще — про те, на які хитрощі йшли медики, які алгоритми повернення додому розробляли, аби не заразити свої родини. Знімальна група телеканалу також перебувала в самому епіцентрі подій — в палатах, де лежали хворі з COVID-19.

У картині використано багато кадрів з репортажів журналістів «Києва», у яких під час локдауну роботи побільшало — адже комунальний канал зобов’язаний був надавати повну інформацію жителям столиці. Потрапила в фільм і власна історія телеканалу, коли через пожежу електромереж на Хрещатику частково згоріло телеустаткування і навіть на кілька годин повністю припинилося мовлення. Тоді телевізійникам терміново довелося перебиратися в нове приміщення і вже на ходу все облаштовувати. Ви побачите закулісся телеканалу — в яких авральних умовах доводилося виходити в ефір.

Продюсер — фільму Наталія Лященко, керівник радіо «Київ 98 ФМ». Прем’єра першої частини «Карантин. Київ» вийде на екран 27 листопада о 20:00. Але вже зараз знімається продовження, в якому робиться акцент на тому, як постраждав бізнес, що нового на сьогоднішній момент світ дізнався про коронавірус та ін. На телеканалі не виключають, що в майбутньому може бути знята і третя частина фільму.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар