Відомий український режисер став запрошеним експертом модельного реаліті Нового каналу.

Виробництво одягу — промисловість, яка викликає 20% забруднень води на планеті. За прогнозами Greenpeace, до 2025 року людство буде витрачати на одяг 2,1 трильйона доларів щорічно. Це призведе до ще більшого забруднення води і атмосфери, а врешті-решт — до глобального потепління та загибелі живих істот на планеті. Цю тему підняли в свіжому випуску проекту «Супер Топ-модель по-українськи», який Новий канал показує щопонеділка.

— Fast fashion — це стратегія виробництва, яка за короткий час виготовляє великі партії дешевого одягу. Це мас-маркет, який захопив весь світ. Як ми знаємо, у кожної медалі є зворотний бік — надмірне споживання дуже засмічує нашу планету. Мені б дуже хотілося, щоб кожна з дівчат ставилася до моди відповідально, — зазначила експерт реаліті Соня Плакидюк.

Щоб донести до глядачів, наскільки важливо усвідомлено ставитися до споживання речей, учасниці проекту знялися в соціальному ролику. А його режисером став Алан Бадоєв — запрошений зірковий експерт тижня.

— Ми знімали ролик, в якому моделі уособили природу. Задумка така: дівчина потрапляє в океан з величезною кількістю одягу — це сіті, які вона повинна розірвати, щоб звільнитися, — пояснив ідею Алан. — Перш за все, треба стрибнути в куб з водою. Далі — почати красиво рухатися і зривати з себе весь зайвий одяг, репрезентувати ідею того, як природа намагається звільнитися з мереж. При цьому обличчя не повинно робити гримаси. Фінал знімався краном зверху над кубом. Це момент звільнення — перший ковток повітря.


Хто з дівчат найкраще впорався із завданням, а хто — покине проект, дізнаєтеся вже сьогодні. Дивіться «Супер Топ-модель по-українськи» щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар