Шостий випуск модельного реаліті Нового каналу закінчився трьома вильотами і одним поверненням.

Фінал шостого тижня на проекті «Супер Топ-модель по-українськи», який Новий канал показує щопонеділка, шокував усіх. Адже під час церемонії вигону модельне реаліті залишили відразу три дівчини!

– Ми пройшли екватор проекту й оцінювали роботу дівчат не лише за минулий тиждень, а й за всі попередні, – пояснила ведуча Нового каналу Алла Костромічова. – Ті, хто не зміг за шість тижнів професійно зрости на проекті, залишили нас.

Першою вердикт почула Софі Берідзе, яка так і не змогла побудувати свій новий образ на реаліті.

– На тижні ребрендингу ми побачили бажання Софі довести, що старого образу більше немає. Але на четвертому тижні вона знову повернулася до звичного амплуа клоунеси. На тижні роботи з замовником вона впоралася лише з одним випробуванням, – зазначила Алла Костромічова. – Хочу, щоб Софі продовжувала працювати над собою, ніколи не зупинялася і змінювалася більше внутрішньо, тому що зовні вона вже прекрасна.

Слідом за нею несподівано для всіх проект залишила Віка Рогальчук.

– У перший тиждень Віка дуже яскраво стартувала й показувала хороші результати. Але на четвертому стався різкий спад з лідерів одразу в аутсайдери. Цей тиждень теж був провальним для неї. Віка пішла, бо не змогла дотягнути свою мотивацію до кінця, – зазначила ведуча Нового каналу.

Замкнула трійцю аутсайдерів Аміна Досимбаєва, яка так і не змогла до кінця розкритися.

– Уявіть собі трирічну дитину, яка загубила маму в торговому центрі. На випробуваннях Аміна іноді виглядала точно так само. А в останніх фотосесіях взагалі не потрапляла в настрій, який треба було показати, – зазначив експерт Сергій Нікітюк.

Зрештою боротьбу за перемогу в проекті продовжили сім дівчат: Таня Брик, Іра Мойсак, Саша Літвін, Арина Любітєлєва, Саша Кугат, Марго Верховцева і учасниця, яку повернули на проект. Хто це – дізнаєтеся вже в наступному випуску. Дивіться «Супер Топ-модель по-українськи» щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Мода ТБ

Залиште ваш коментар