Канал «Україна» активно працює над українською адаптацією всесвітньо відомого формату The Masked Singer, який вийде в Україні під назвою «МАСКА». Разом з телеглядачами відгадувати, які знаменитості ховаються під масками, будуть зіркові детективи проєкту, одним з яких стане мегапопулярний співак, актор і продюсер DZIDZIO.

Гурт DZIDZIO, фронтменом якої є Михайло Хома, знає в нашій країні кожен – від малого до великого. Пісні колективу постійно звучать на радіо і телебаченні, а фільми з його участю збирають в кінотеатрах сотні тисяч українців. Справжнім сюрпризом для всіх стало неймовірне виконання артистом Гімну України перед грою Національної збірної України з футболу. DZIDZIO випромінює дуже добру та світлу енергетику, у вітчизняному шоу-бізнесі всі про нього відгукуються тільки позитивно. Та й сам артист ставиться до колег по-дружньому і з повагою.

«Я з нетерпінням чекаю на початок зйомок грандіозного шоу «МАСКА»! Коли мене запросили бути зірковим детективом, звісно ж, я передивлявся оригінальний формат шоу в інтернеті і був вражений, наскільки грандіозно там все виглядає! Від нашого шоу очікую не менш масштабні постановки. Хочу вам сказати, що з дитинства дуже добре відгадував усі загадки і в грі в хованки всіх знаходив дуже швидко. У мене дуже хороша інтуїція, і я сподіваюся, що всіх одразу буду вгадувати, навіть без підказок!» – розповідає DZIDZIO.

Разом з телеглядачами та іншими зірковими детективами шоу «МАСКА» артист відгадуватиме, хто ж може ховатися під вражаючими костюмами.

«DZIDZIO – один із найяскравіших і найнеординарніших артистів в українському шоу-бізнесі, який із задоволенням бере участь у найсміливіших експериментах. Він веселий, дотепний, при цьому дуже добрий і зворушливий. DZIDZIO на ходу придумує безліч жартів, а його прониклива манера спілкування і пильне око допоможуть йому розгадати головну таємницю проєкту», – коментує директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Завдання зіркових детективів у музичному шоу «МАСКА» – разом з телеглядачами постаратися зрозуміти, які знаменитості ховаються під масками. Включаючись у цю захоплюючу гру, вони також проаналізують підказки, які учасники даватимуть перед виступами, і поставлять їм запитання.

Нагадаємо, що канал «Україна» вже розсекретив ім’я першого зіркового детектива гіпершоу «МАСКА», ним стане відома співачка, улюблениця глядачів, поп-королева сцени Оля Полякова.

Як повідомлялося раніше, український проєкт «МАСКА» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» на каналі «Україна» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Та їхні особистості – таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий