Днями у студію «Ранку з Україною» на каналі «Україна» завітав популярний артист DZIDZIO. У відвертому інтерв’ю з ведучими Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем музикант, який нещодавно став зірковим детективом проєкту «МАСКА» телеканалу «Україна», зізнався, що вже перехворів на COVID-19, а також розповів, як це було і чим займався у період самоізоляції. 

DZIDZIO стане зірковим детективом гіпершоу «МАСКА»

Мегапопулярний співак, музикант, актор і продюсер DZIDZIO, він же Михайло Хома, прийшов до студії шоу «Ранок з Україною», де дозволив собі велику розкіш 2020-го року – потискування рук із ведучим Анатолієм Анатолічем. Вже пізніше артист пояснив, що це нехтування правилами, адже нещодавно він перехворів на коронавірус і має антитіла. 

«Коли мене не було видно в Інстаграмі кілька тижнів, це означало, що я перебував на самоізоляції. Насправді, я просто не хотів це афішувати», – пояснив DZIDZIO в ефірі каналу «Україна». 

Дружина DZIDZIO — співачка SLAVIA — презентувала сингл «Хочу крутого мена»

Музикант розповів, що дуже легко переніс хворобу. Крім того, у час ізоляції Михайло знайшов, чим себе розрадити, і використав ці дні з користю. 

«Передивився серіалів, серій сімдесят на Netflix. Навів лад у голові, щодо планування творчості на 5 років вперед. А ще добре відпочив. Все шикарно, максимум – не чув запахів, але в цьому теж свої плюси – я не перебирав їжею», – поділився артист у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий