Наталія Мосейчук, популярна телеведуча (ТСН, “Право на владу” на 1+1) у цьому році порадувала прихильників своєю появою у шоу «Маскарад». У випуску «Життя відомих людей» Наталія ексклюзивно розказала про враження від образу Лицаря та поділилася секретними спогадами особистого життя. Такою Наталію ви рідко побачите.  

Наталія Мосейчук згадала шкільні роки та історію свого кохання

Скромна і строга телезірка вперше показала архівні фото батьків і брата та пригадала своє 1 вересня у першому класі. У школу вона пішла 80-го року в угорському місті Естергом, їх родина тата-військового якраз переїхала туди з Туркменистана. До школи Наталю повела її перша вчителька — Ганна Миколаївна Петрусенко, за сумісництвом — рідна мама. Старший на сім років брат Сашко на прохання мами, допомагав сестрі вчити англійську.

Навчання у школі Наталя поєднала з отриманням музичної освіти — закінчила музичну школу за класом фортепіано. Від мами у телеведучої голос меццо сопрано, який у всій красі Мосейчук показала на сцені шоу Маскарад, виконавши у образі Лицаря українську народну пісню «Цвіте терен».

Торт «Пражский» от Натальи Мосейчук

Переїзд у столицю у буремні 90-ті дався ведучій нелегко. “Йшлося не про підкорення столиці, а про хліб насущний. Просто заробити”, — поділилася Наталія. У Києві, вчитель іноземної мови за фахом, через відсутність прописки — влаштуватися ніяк не могла. І врешті потрапила на телебачення (!) — студентський досвід як підробіток на Житомирському ТБ згодився.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Проте через декрет, кар’єра призупинилася… “Пам’ятаю,  зайшла до генерального директора на ЮТАР, а він каже «ваше місце зайняте».  Ридала тоді біля малого, не через те, що я не на телебаченні, а через те, що немає грошей”, — зізналася Наталія Мосейчук.

Але потім все закрутилося і… зрештою Наталія опиняється на 1+1! Не чекаючи запрошення, — у довіднику — жовтих сторінках — знаходить номер і телефонує. “Дзвоню і кажу: я ведуча, Наталія Мосейчук, питаю про вакансії: редактор, ведуча, журналіст». Наталії відповів сам генеральний продюсер телеканалу — і вже на наступний день він представив Мосейчук шефредактору як телевізійну ведучу.

У той самий час доля зводить Наталю з її теперішнім чоловіком Іллею — з яким насправді вона була знайома давно. Але він їй спершу здавався пихатим. Та наполегливий фінансист розтопив серце зірки.

Щоправда, освідчувався майбутній чоловік не коханій, а її батькам. ”Він попросив збігати на кухня за компотом. Коли повернулася, Ілля Іванович говорить «Я б хотів взяти за себе заміж вашу доньку»”, — поділилася спогадами Наталія Мосейчук. До РАГСу пара теж потрапила цікаво: “Ми просто їхали повз, зайшли туди. Розписалися, вийшли і я кажу: «я на роботу запізнююся»”.

Спеціально для ЖВЛ, хоча це не ввійшло у телевізійну версію, — Наталія поділилася світлинами кота рідкісної породи Мейн кун, якого подарувала батькам. “За паспортом він Цезар. Батьки переназвали на Жан. Бо так можна лагідну форму утворювати — Жанчик. Він ще маленький — 4,5 місяці. Та через специфіку породи виглядає велетнем”.

Фах педагога Наталя все ж не полишає і реалізує покликання у соціальному освітньому проекті Право на освіту, відкриваючи школи у лікарнях та вже 4 роки є куратором премії для найкращих вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Втім своїм дітям дає свободу у здобутті знань і зізнається: “Своїх дітей вчити не можна. Псуються стосунки. І зрозуміла я це під час пандемії і карантину. Коли Матвій вчився дистанційно”.

А що для Наталії щастя — вона знає точно: “Щастя в дітях. Зараз історія вже про них”.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар