Поїхати на гастролі не в те місто – з ким не буває?

Зірки українського шоу-бізнесу теж люди. Вони також можуть потрапляти в незручні ситуації і потім навіть дуже охоче цим діляться, сміючись самі з себе. Невідомі факти та історії з власного життя селебритіз розповідають на зйомках шоу «Хто зверху?», що показує Новий канал. У свіжому випуску десятого сезону проекту здивувала і розсмішила всіх співачка Віра Кекелія.

Вера Кекелия: маленький Ваня не мешает выходить в эфир

Відомо, що колись дівчина виступала у складі жіночого українського гурту NikitA. Звісно, гастролі були частенько.

– Коли я була учасницею дуже популярної української групи, ми запланували поїздку до іншого міста, – розповіла Віра на «Хто зверху?» – Так сталося, що я переплутала потяги. Замість Харківського сіла на Дніпропетровський і поїхала у Дніпро. В цей час мої колеги-дівчата поїхали у Харків.

У раунді шоу «Правда чи брехня» у двобої з Кекелією зійшовся гуморист Влад Куран. І, звісно, не міг не жартувати.

– Я думаю, що для брехні це дуже дурненько, напевно. Якби вона мене обманювала, то сказала б щось на кшталт: «Я колись голими руками ведмедя задавила». А Віра просто переплутала потяги. Таке ж буває з людьми, правильно? Вважаю, що це правда.

І це справді була реальна історія. На щастя, закінчилася вона хепі-ендом. Але для Кекелії стала уроком уважності на все життя. І згадує вона його, як бачимо, з позитивом.

Які ще цікаві історії розповідають про себе зірки? Дивіться у ювілейному сезоні «Хто зверху?» щочетверга о 19:00 на Новому каналі. 

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий